Hakkımızda

 

Rokodemi, ODTÜ Teknokent’te bulunan İmpark Eğitim Bilişim LTD. ŞTİ.’nin bir hizmetidir. 2010 yılında bir grup akademisyen tarafından hizmete açılan firmamız “Eğitim İçin Teknoloji” üreten, araştıran ve geliştiren profesyonellerden oluşmaktadır. Çalışma alanlarımızın merkezini “Eğitim Teknolojileri” oluşturmaktadır. Her projemizde geleceğin eğitimde olduğu bilinci ile eğitimin geleceği için çalışıyoruz. Değişen toplum yapısı ve eğitim ihtiyaçlarını öngörmek, yönlendirmek ve çözüm üretmek bizim varlık sebebimizdir.

Rokodemi kapsamında eğitim bilimleri, eğitim teknolojileri, bilgisayar, matematik ve fen bilimleri alanlarında uzman ekibimizle, 18 yaş altı çocuk ve gençlerimizin bilişim alanında uygulamalı bilgi ve beceri kazanması, belirlediğimiz en öncelikli ve en önemli hedefimizdir.

Öğrencilerimizin yöneldikleri her alanda ihtiyaç duyacakları kodlama bilgilerinin temellerini, okul öncesinden itibaren her sınıf düzeyinde geliştirip günümüz teknolojilerini etkili kullanabilmelerini ve gelecek teknolojisine kolay adapte olabilmelerini saylayan evrensel içerikler üretiyoruz.

Çocuklarımıza kazandırmaya çalıştığımız iletişim becerisinin iyi bir örneği olabilmek adına, daha fazla bilgi almak isteyen herkesin bize mesai saatleri içerisinde telefondan veya günün her saatinde e- posta adresimizden ulaşmasını isteriz. Eğer bizleri ve çalışma ortamımızı yakından görmek isterseniz, sizleri verilen adresimizde kahve içmeye bekliyor olacağız.

Adres: ODTÜ Teknokent • OSTİM Yerleşkesi | Serhat Mah. Uzay Çağı Cad. 1308.Sok No:6 Kat:1 Ofis:2 Yenimahalle/ANKARA
Telefon: +90 312 231 2010
GSM: +90 544 231 2010
Email: [email protected]