Kurumsal

Kurumsal çalışmalarımızda, eğitimci olmamızın verdiği sorumluluk gereği önceliğimiz her zaman öğrencilerimizi doğru bilgiye en etkili yoldan ulaştırmaktır. Bu öğrenme yolculuğu için bir araç olan öğretmenlerimiz için ise ihtiyaçları olabilecek tüm materyalleri sağlıyoruz.

Sunduğumuz özellikler:
- Öğretmen platformumuz için kullanıcı adı ve şifre
- Öğrenci platformumuz için kullanıcı adı ve şifre
- Öğrenci Çalışma Kâğıdı – içerisinde uygulamalara özel etkinlikler
- Öğretmen Kılavuzu - içerisinde açıklamalı öğrenci çalışma kağıdı, etkinlik, değerlendirme ve çözümleri, sınıfta uygulama tavsiyeleri, modül ve etkinlik kazanımları
- Ölçme ve değerlendirme
- Gelişim Raporu
- Modül sonu sertifikaları

Belirli temalar içerisinde bütünleştirilmiş öğrenci içerikleri sayesinde içeriklerimizde kullanılan uygulama, etkinlik ve değerlendirme soruları birbirinin tamamlayıcısı olarak özgün bir şekilde hazırlanmıştır. Rokodemi ailesi olarak benimsediğimiz anlatım ilkesi olan uygulama ve oyun ile ders anlatımı sayesinde, çocuklarımıza sınav stresi yaşatıp onları derslerden uzaklaştırmadan değerlendirme yapıyor ve öğretmenler, veliler ve kurumlar için öğrenci bazlı gelişim raporları sunuyoruz. Bu sayede öğrencilerin hedeflerini ve gelişim süreçlerini takip etmeyi kolaylaştırırken öğretmen değişiminden kaynaklı kurumsal zedelenmeyi önlüyoruz.

Öğretmen yeterliliğinden ziyade sistem bütünlüğüyle ilerleyen eğitim setlerimiz, birlikte çalıştığımız kurumları öğretmen değişimleri gibi aksaklık yaratabilecek durumlara karşı mağdur etmeyerek var olan sistemin etkili bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Eğitimlerimiz içerisinde yer alan öğretmen eğitimleri sayesinde çalıştığımız kurumlardaki öğretmenlerimize hızlıca sistem hakkında gerekli bilgilendirmeleri sunuyoruz. Bu eğitim platformu içerisinde öğretmenlerimizin yapması gereken yalnızca hazırlanan eğitim programının sınıf düzeyinde hayata geçirmek ve sürecin akışını yakından takip etmektir.

OKULLAR İÇİN ÜCRETSİZ TALEP FORMU